Алкогольні напої – неодмінний атрибут будь – якого свята. «У пляшці вина більше філософії, а ніж у всіх книжках світу» - говорив древній мудрець Авіценна. І це дійсно так. Головне, як то кажуть, у всьому знати міру, знати, з ким вживати і що. Адже нині ринок пропонує нам величезну кількість алкогольної продукції з усього світу, у ній важко орієнтуватися. До того ж, ми хочемо аби продукт був якісним та оригінальним, а не дешевою підробкою. Полтавці знають – беззаперечно довіряти можна супермаркетам напоїв мережі «Градус».

Мережа супермаркетів напоїв «Градус» - це компанія «Полагропром», яку полтавці знають вже більше   20 років . Зараз до мережі «Градус» належить 7 супермаркетів.  Тут можна знайти напої як вітчизняного  так і імпортного виробництва. Різноманіття товару обумовлене багаторічною співпрацею компанії   з провідними  виробниками алкогольних та безалкогольних напоїв і нараховує близько 50-ти  постачальників.

“Полагропром” є ексклюзивним представником   таких торгових марок:

Горілка: Немирів, Президентський стандарт, Старий Житомир,

 Хлібна сльоза,  Прайм, Зубрівка, Елітні напої.

Вина:Болград.Чизай.Голіцинські вина,  Інкерман, Таїровські вина, Вина Гулієвих, Парижанка. Грузинські вина: Картулі вазі, Грузинська історія, Меомарі,а також великий вибір імпортних вин.

Коньяків:Болград.Грінвіч.Ай-Петрі.Кримський відбірний, Бучач, Закарпатський. Грузинсьий: Сараджишвілі, Іверіоні, Еріставі.

Шампанського:Французький бульвар,Болград, Інкерман, Таїрово Асті.

Грузинське шампанське: Базалетті, Алаверді, Мондоро Асті.

Вермут: Кампарі Біттер, ТМ Чинзано.

Слабоалкогольних напоїв:

     Шейк, Крімель, Кінгз Брідж, Рево Енерджі.

         А також на полицях магазинів «Градус» присутні вина Коблево, Коктебель, Віла Крима, Ореанда, Шабо;  шампанське Київський завод ШВ, Артемівське; коньяки Шустов, Шабо, Клінков, Жан-Жак, Борисфен, Оквін, Коктебель, Коблево. Є в супермаркетах і кондитерські вироби торгових марок Рошен, Корона, Міленіум та Любімов, безалкогольні напої та соки,товари снекової групи. Асортимент  в магазинах не залишить байдужим нікого, адже кількість найменувань становить майже 2,5 тисячі одиниць товару, більша частина якого це найрізноманітніші напої, які задовольнять найвибагливіших покупців.

Вся продукція має високу якість, так як поставки здійснюються виключно від виробника та мають всі документи для її підтвердження.  Багато торгових марок є брендами, які відомі на всю країну, тому співпраця компанії “Полагропром” та постачальників передбачає лише високий рівень якості товару.

 Багаторічний досвід роботи компанії “Полагропром” заснований на довірі покупців та постачання якісної продукції

Адреси магазинів компанії Полагропром:

Новий Базар 2, ВеликоТирнівська 39а, Зіньківська 4, Грушевського 6, бул.Б.Хмельницького 3, Європейська,19а, Гожулянська,4.

-Супермаркети напоїв Градус-свято з правильним градусом!